Co umíme

Společnost TAREX s.r.o. Otrokovice vyrábí celý sortiment hovězinových a vepřovicových usní, jak lícových, tak štípenkových, určených pro výrobu obuvi, brašnářské a sedlářské potřeby, výrobu řemenů, ale také i pro některé galanterní výrobky. V případě obuvnických materiálů se jedná o usně určené pro výrobu vrchových i podšívkových dílců obuvi v různých barevných provedeních a povrchových úpravách ( vlasové, vozkované,lícové,crust) včetně bezchromových určených pro ortopedickou a dětskou obuv.

Pro brašnářské, sedlářské a galanterní potřeby vyrábíme usně chromočiněné a chromtřísločiněné v tloušťkách dle určení popř. požadavklů zákazníka od 1,5mm do 3,8 mm v různých barevných provedeních a povrchových úpravách. Pokud se odstín, provedení, popř. povrchová úprava liší od aktuálně vyráběného sortimentu nabízíme výběr a dozorování usně dle určení a případných požadavků zákazníka.

Rovněž provádíme zpracování vepřovicových a hovězinových usni dostavu wett-blue, nebo wett-white jako práci ve mzdě.     TOPlist                        NEPŘEHLÉDNĚTE :  MATELI.CZ    webmaster: Ing. Richard Blížkovský        Mapa webu