Co nabízíme

Na základě dlouhodobých zkušeností, tradice a ověřených technologických postupů v koželužské výrobě nabízíme profesionální zpracování hovězinových a vepřovicových kůží na usně určené pro použití v obuvnické, galanterní, sedlářské a semenářské výrobě. Vepřovicové hovězinové usně vyrábíme v celé škále barevných provedení a povrchových úprav dle účelu použití a požadavků zákazníků.

       

Pokud požadovaný barevný odstín, popř.provední povrchové úpravy není ve výrobním sortimentu, jsme schopni reagovat na specifické požadavky a v souladu s technologickými postupy a možnostmi vyvzorovat, popř. přizpůsobit danou useň zákazníkovi „ přímo na míru .”

       

Dále pak můžeme nabídnout zpracování hovězinových a vepřovicových kůží formou práce ve mzdě a to buď do stavu hotové usně dle sortimentu výroby nebo polotovaru jako jsou wet – blue a wet – white, popř. části technologických procesů např. předčinění a příprava pro třísločinění usní. Rovněž provádíme celou samostatných technologických operací jako např. : štípání, barvení , broušení, drénování usní aj.

            TOPlist                        NEPŘEHLÉDNĚTE :  MATELI.CZ    webmaster: Ing. Richard Blížkovský        Mapa webu